Beach & Metro Residence
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Om van uw vakantie in Rio de Janeiro te genieten, verblijf in Beach & Metro Residence Rio de Janeiro, gelegen op 4 km afstand van het Praia Vermelha (Rio de Janeiro) en op 25 minuten loopafstand van de Atlantische Laan. Het maximale aantal gasten van dit appartement van 40 m² is 2.
Dit 1-badkamer appartement ligt op een eersteklas locatie in Rio de Janeiro dicht bij metrostation Cantagalo, op 700 meter hier vandaan. Beach & Metro Residence bevindt zich in de Copacabana Beach wijk van de stad. Deze accommodatie ligt ook binnen slechts 5 minuten lopen van Ponto Natural en op 3 km afstand van Christus de Verlosser.
Bij de accommodatie vindt u een kitchenette. BRS 1 Sa Ferreira busstation ligt op een steenworp afstand van dit appartement.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Beach & Metro Residence.
Gasten van Beach & Metro Residence kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Praia Vermelha (Rio de Janeiro), binnen 10 minuten rijafstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Christus de Verlosser (3 km) en de Atlantische Laan (2 km). - ❓
Hoeveel kost het om Beach & Metro Residence te boeken?
De prijs van het boeken van Beach & Metro Residence is $37. - ❓
Heeft dit appartement een internetverbinding?
Ja, dit appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie. - ❓
Wat is precies de grootte van Beach & Metro Residence?
Beach & Metro Residence bestaat uit 40 vierkante meter.